چگونه پیام های دریافتی را در تلگرام بدون اینکه تیک بخورد و فرستنده متوجه شود ببینیم؟

1396/12/15 03:30:00 34 بازدید کننده

وقتی یک پیامی را برای کسی می فرستیم یا شخصی برای ما پیام می فرستد، خوردن یک تیک کنار پیام برای شخص فرستنده یعنی اینکه پیغام با موفقیت فرستاده شده است و خوردن دو تیک یعنی فرد مقابل پیام را دیده است . ولی گاهی پیش می آید که پیامی را می بینید اما تمایل ندارید فرستنده متوجه شود که شما پیغام را دیده اید. برای اینکه شخص مقابل از خوانده شدن پیام توسط شما مطلع نشود باید این ترفند مخفی تلگرام را به کار ببرید :

 راه اول:

بعد از باز کردن تلگرام خود ، Setting را انتخاب کنید و بعد روی Notification and Sounds را بزنید و بعد هم گزینه Popup Notification را انتخاب کنید.

در این صفحه ای که وارد می شوید 4 گزینه وجود دارد که با انتخاب گزینه  Only Screen On یا Always show popup قسمت اصلی این ترفند مخفی را رفته اید .

 

 

بعد از انتخاب یکی از این گزینه ها ، بعد از اینکه پیامی برای شما ارسال شود، روی صفحه نمایش گوشی تان پاپ آپی نشان داده میشود که می توانید پیام را بدون اینکه تیک دوم کنار آن بخورد ببینید و فقط در صورتی کنار پیام تیک میخورد که به پیام پاسخ دهید.

راه دوم :

برای دیدن پیام ها بدون اینکه کنار آنها تیک بخورد ، می توانید وقتی پیامی را دریافت کردید ، اینترنت را قطع کنید و با خیال راحت پیام ها را ببیند . تا وقتی اینترنت را مجددا وصل نکنید تیک دوم کنار پیام ها نمی خورد .

راه سوم :

برای مخفی دیدن پیام ها می توانید از اپلیکیشن هایی مثل موبوگرام استفاده کنید . با نصب این اپ ها شما این امکان را دارید که پیام ها را بدون تیک خوردن ببینید.

منبع